piątek, 26 maja 2017

Life Just Loves Yourself


Life Just Loves Yourself
Piękna bielizna, która kobieta jej nie kocha? Ja zawsze stawiałam na proste modele, za niewielkie pieniądze dostępne w sieciówkach czy miejskich sklepikach. Do szczęścia niewiele mi potrzeba. Każdego dnia zachwycałam się jednak unikatowymi wyrobami bieliźnianymi prezentowanymi oczywiście na Instagramie. Tysiące inspirujących zdjęć, przepięknych dziewczyn w równie pięknej bieliźnie. Podziwiałam je za odwagę pokazania ciała, jakże idealnie wyrzeźbionego i opalonego. Każda z nas jest inna i każda z nas powinna kochać swoje ciało takim jakie ono jest, a jeśli pragniemy żeby było lepsze, wystarczy odrobina chęci i samozaparcia. Jeśli chodzi o mnie, to na przestrzeni lat moje ciało znacznie się zmieniło. Kiedyś chuda w tak dużym stopniu, że kilka kg w górę, to było marzenie. Po wizycie w szpitalu dwa lata temu, gdzie ważyłam 50 kg, aż do teraz pokonałam drogę 4 kg na plus. Jestem z siebie dumna, moje samopoczucie się w jakimś stopniu poprawiło i akceptuję siebie. Każda z nas powinna. Kiedy poznałam filozofię marki PPZ.COM i ich hasło, głoszące idee pokochania siebie, tak aby pokazać siłę kobiecego uroku, wiedziałam, że to jest to. PPZ to marka działająca w Michigan w USA, której zadaniem jest połączenie komfortu i delikatności tak aby dopasować się do naszego ciała. Ja pełna obaw, czy uda mi się to wszystko pokazać w taki sposób jakbym chciała, podczas zdjęć byłam tak speszona jak małe dziecko. Strach który było widać w moich oczach i to jak mnie to wszystko paraliżowało, obawiając się jak zostanę odebrana przez Was. Mam jednak nadzieję, że wszystko Wam się spodoba, bo naprawdę starałam się wszystko ograć w delikatny sposób.

5 komentarzy:

  1. Wyglądasz pięknie, a bielizna jest cudna! Też niestety mam taki problem i mam Juz parę takich zdjęć za sobą, ale jakoś nie mogę się odważyc, by je opublikować

    OdpowiedzUsuń
  2. Nie masz się czego wstydzić piękne ciało, nie jest wyzywająco, tylko dziewczęco. Do tego świetny tatuaż na plecach. :)
    Mój blog

    OdpowiedzUsuń