sobota, 12 sierpnia 2017

Iron Maiden & Top Shop Moto skirt


To, że uwielbiam lumpeksy nikogo nie powinno dziwić. Kiedy mam chwilę czasu zawsze zajrzę do dwóch do których zaglądam od kilku lat. Chciałabym kiedyś pochodzić na łowy w innych miastach, ale gdy jestem chociażby w Poznaniu to jakoś mnie te wszystkie lumpeksy przytłaczają. Zbyt duże, tłoczne i towar jakiś inny. Gdy idę do moich szperaczków wiem gdzie co znajdę, znam każdy ich kąt, wiem co mnie interesuje i nigdy nie trafiam na dużo ludzi, chyba że akurat jest ostatni dzień przed dostawą. Okoła miesiąca temu na dziale męskim znalazłam koszulkę Iron Maiden z wizerunkiem okładki singla "The Trooper" która kosztowała mnie albo 6 albo 7 zł, musiała być moja bo kawałek wielbię miłością dozgonną. Kilka dni temu z kolei trafiłam na spódniczę z Top Shopu z linii Moto, która wyniosła mnie magiczne 7 zł. Zaskakujące jest to że kilka tygodni wstecz przymierzałam dokładnie taką samą w innym lumpeksie i prawie byłam ją skłonna kupić, ale miała zepsuty zamek, a teraz wpadła w moje ręce w stanie idealnym. To już kolejny taki topshopowy łup (wcześniej spodnie "Mom") który cieszy podwójnie, wiedząc że ta sama spódniczka na stronie kosztuje 29 funtów! Tak więc dziasiaj przed państwem taki mój prawie second handowy total look, dajcie znać jak Wam się podoba i miłego weekendu :)


fot. Łukasz ♥

Iron Maiden second hand tee | Top Shop Moto skirt (second hand) | DeeZee trainers

5 komentarzy:

 1. So pretty and cute pictures.! specially your graphic tee babe.!
  Regards
  Somethingoff.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Your black denim TopShop Moto skirt, Iron Maiden graphic tee-shirt and black trainers look fabulous styled together. The colour of your lipstick and your long hair are both pretty. I love these outfit photos taken in front of that mural!

  http://www.full-brief-panties.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetny styl :) Uwielbiam takie koszulki. Ostatnio przeszukując internet w poszukiwaniu takich trafiłam na super sklep motocyklowy online w którym kupiłam super koszulę ;)

  OdpowiedzUsuń