czwartek, 8 lutego 2018

ZAFUL WISHLIST


Ostatnio mam wiele wątpliwości co do mojej działalności w sieci. Chciałam z tego wyjść, wycofać się, usunąć bloga. Chyba na wszystkich to kiedyś trafia. Kiepska pogoda, kolokwium goni kolokwium, wszystko daje tyle minusów, które nie chcą złożyć się w plus. Ale powiedziałam STOP! Może powinien pojawić się tutaj inny post, ale dzisiaj luźna whislista. Nie lubię ogólnie takich postów, dlatego nie często dodaje takowe na swoją stronę. Dzisiaj wyjątek, dla tych 5 magicznych pozycji, ze strony Zaful! Jak wiecie na stronie można znaleźć ubrania w fajnych cenach, często na promocjach. Aktualnie trwa zaful valentines day 2018.

1. Skórzana kurtka - nie do końca skórzana, bo to ekoskórka, ale mam już w swojej szafie kilka kurtek i płaszczy właśnie z tej stronki i jestem zaskoczona zarówno jakością, wykonaniem, jak i tym jak długo już niektóre rzeczy ze mną są, chodzę w nich non stop a praktycznie jak nówki.

2. Czarna bluza z detalem w szachownice - naoglądałam się YT i Instagrama i zachciało mi się motywów szachownicy. Aczkolwiek czerń zawsze u mnie wygrywa, dlatego bluzę wołałabym tylko z detalem na rękawach. Idealna do mom jeans, czy spodni z wysokim stanem.

3. Kurtka w szachownicę - tutaj już totalny freak, ale raz się żyje. Mam dużo kurtek jeansowych i klasyków, dlatego nie pogradziłabym taką!

4. Jeansy z zamkami - co tu dużo pisać, spodnie jak spodnie. Lubię różne urozmaicenia, dziury, zamki, wiązania. Tutaj się rozpłynęłam i jak tylko zobaczyłam je w nowościach na stronie, zamówiłam. Za jakiś czas zobaczycie je u mnie w poście na bank!

5. Botki na platformie - kocham, kocham, kocham. Za czerń i za platformę, za grungowy wygląd i za milion stylizacji. Obserwuje te na stronie, ale zamówiłam podobne z innej, bo mój rozmiar już wykupiony. Mam nadzieję, że wrócą i że trafią do mojej szafy na wieki.

Dajcie znać co Wy byście przygarnęli z tej listy, a może macie swoich faworytów ze stronki? 

1 komentarz:

  1. Mi się bardzo podoba ta skórzana kurtka oraz bluza ;*
    Pozdrawiam cieplutko ^^

    https://zzyciaawzietee.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń