środa, 2 września 2015

BACK TO SCHOOL


Powroty do szkoły są ciężkie i nikt mi nie powie, że nie. Jest jednak jeden atut tego wszystkiego, a mianowicie można znów zobaczyć znajomych z którymi z różych powodów nie można było się spotkać podczas wakacji. Teraz pora nastawić się na 10 miesięcy ciężkiej pracy, ale też dobrej zabawy. Przede mną wiele ciekawych projektów, wyjazdów, koncertów - czyli wszystko co najlepsze z najlepszymi pod słońcem ludźmi.

Kolejna koszula, zachorowałam na nie, tą z dzisiaj już Wam pokazywałam w turystycznym look'u z Torunia, a dzisiaj w towarzystwie moich ukochanych podartusów i ukochanych słoneczników. Nikt pewnie z Was nie wie, ale jestem okularnikiem - krótkowidzem, ale okulary które dzisiaj UNCAROHILARY założyła na nos to zerówki, eksperyment, gdyż przmierzam się do zakupu nowych oprawek i szukam takich w których będę wyglądać w miarę ok. Ze zdjęć wysyłam do Was sporo uśmiechu! 
Miłego oglądania, czekam na Wasze opinie :)


fot. me

shirt - New Look Men  (sh) | jeans - no name | slipons - czas na buty

7 komentarzy:

 1. idealnie! świetne spodnie i koszula <3

  OdpowiedzUsuń
 2. Te okulary bardzo ci pasują, a koszulę chętnie bym podkradła, poluję na taką samą ;)
  http://whisperyourlove.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. ja swoje 'back to school' mam już dawno za sobą, ale bardzo miło je wspominam ;-) I te wszystkie kiedyśniejsze szkolne narzekania, zostawiają teraz tylko uśmiech na mej twarzy i garść pozytywnych wspomnień. pozdrawiam! ;-)

  OdpowiedzUsuń