środa, 30 listopada 2016

NOVEMBER ONLY YOU BOX


Miesiąc temu do moich drzwi zapukał Pan kurier. Niecierpliwie czekałam, na kosmetyczny box od ONLY YOU. Jest to portal stworzony dla kobiet, na którym znajdziemy informację dotyczące mody, gotowania, tematów beauty czy lifestyle. Wiedziałam tylko, że głównym tematem tego pudełka są włosy. Jak sami widzicie posiadam dosyć bujną czuprynę, dlatego niezmiernie się ucieszyłam, że będę mogła je przetestować. Miesiąc dosyć intensywnych testów, sprawił, że dzisiaj, przychodzę do Was z pierwszym kosmetykowym postem w historii tego bloga. Mam nadzieję, że post ten Wam się spodoba i będziecie częściej chcieli czytać moje kosmetyczne recenzje. Oczywiście, jeżeli ktoś z Was miał styczność z produktami które tutaj pokażę, dajcie znać jak sprawdziły się u Was :) 


Pierwsze co dostrzegamy po otwarciu przesyłki to przepiękny kartonik. Niezwykle kolorowy i bardzo solidny (u mnie już znalazł zastosowanie w przechowywaniu drobnostek). Detal w postaci wstążki, sprawił, że poczyłam się tak jakbym otwierała prezent urodzinowy. W środku znalazłam liścik od portalu z dokładnym spisem produktów. Wszystkie kosmetyki były dobrze zabezpieczone, przez co nic przez 'przypadek' nie mogło się otworzyć. Przejdźmy jednak do zawartości. 


Jak widzicie jedna rzecz z 6 się u mnie nie sprawdziła. Podzielcie się ze mną swoją opinią i proszę dajcie znać, czy post się Wam podoba.

Miłego robaczki :)

1 komentarz: