piątek, 26 maja 2017

Life Just Loves Yourself


Life Just Loves Yourself
Piękna bielizna, która kobieta jej nie kocha? Ja zawsze stawiałam na proste modele, za niewielkie pieniądze dostępne w sieciówkach czy miejskich sklepikach. Do szczęścia niewiele mi potrzeba. Każdego dnia zachwycałam się jednak unikatowymi wyrobami bieliźnianymi prezentowanymi oczywiście na Instagramie. Tysiące inspirujących zdjęć, przepięknych dziewczyn w równie pięknej bieliźnie. Podziwiałam je za odwagę pokazania ciała, jakże idealnie wyrzeźbionego i opalonego. Każda z nas jest inna i każda z nas powinna kochać swoje ciało takim jakie ono jest, a jeśli pragniemy żeby było lepsze, wystarczy odrobina chęci i samozaparcia. Jeśli chodzi o mnie, to na przestrzeni lat moje ciało znacznie się zmieniło. Kiedyś chuda w tak dużym stopniu, że kilka kg w górę, to było marzenie. Po wizycie w szpitalu dwa lata temu, gdzie ważyłam 50 kg, aż do teraz pokonałam drogę 4 kg na plus. Jestem z siebie dumna, moje samopoczucie się w jakimś stopniu poprawiło i akceptuję siebie. Każda z nas powinna. Kiedy poznałam filozofię marki PPZ.COM i ich hasło, głoszące idee pokochania siebie, tak aby pokazać siłę kobiecego uroku, wiedziałam, że to jest to. PPZ to marka działająca w Michigan w USA, której zadaniem jest połączenie komfortu i delikatności tak aby dopasować się do naszego ciała. Ja pełna obaw, czy uda mi się to wszystko pokazać w taki sposób jakbym chciała, podczas zdjęć byłam tak speszona jak małe dziecko. Strach który było widać w moich oczach i to jak mnie to wszystko paraliżowało, obawiając się jak zostanę odebrana przez Was. Mam jednak nadzieję, że wszystko Wam się spodoba, bo naprawdę starałam się wszystko ograć w delikatny sposób.

7 komentarzy:

 1. Wyglądasz pięknie, a bielizna jest cudna! Też niestety mam taki problem i mam Juz parę takich zdjęć za sobą, ale jakoś nie mogę się odważyc, by je opublikować

  OdpowiedzUsuń
 2. Cudownie wyglądasz!! Piękna bielizna! :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Cudownie wyglądasz!! Piękna bielizna! :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie masz się czego wstydzić piękne ciało, nie jest wyzywająco, tylko dziewczęco. Do tego świetny tatuaż na plecach. :)
  Mój blog

  OdpowiedzUsuń