poniedziałek, 12 czerwca 2017

SHORT STORY


Szorty, crop topy i espadryle - lato w pełni, śmiem rzec. Oczywiście bytowanie w takich temperaturach sprawia, że najchętniej wjechałabym na Antarktydę. Chęci do życia zero, ale na pozostanie w domu aż tysiąc. Niestety czy się chce, czy nie z domu wyjść trzeba. Weekend spędziłam na tyle aktywnie, prawie cały czas na zwenątrz, co zaowocowało czerwonym jak burak nosem i czołem oraz kilkoma plackami w podobnym kolorze na ciele. Spędziłam ten czas w różnych miejscach, poznałam wielu ciekawych ludzi, będąc przy tym tak odrobinkę tylko w pracy. Coraz bardziej jestem przekonana, że bycie dziennikarzem to  jest faktycznie to co w życiu chcę robić i co będę robić za wszelką cenę!


fot. Łukasz ♥

Pepe Jeans shorts (second hand) | Zaful crop top | my mum espadrilles 

8 komentarzy:

 1. Lato to najlepszy czas na pokazanie efektów zrobionych przez lato. A no i szorty są bardzo wygodne, jeśli chodzi o nie to w każdym momencie ze spodni przecież można je zrobić :) To i tak świetnie wygląda!

  OdpowiedzUsuń
 2. Ale świetna bluzka! Bardzo podoba mi się twoja stylówka
  Mój Kanał Youtube
  Blog

  OdpowiedzUsuń
 3. Piękna i efektowna bluzeczka! :)

  OdpowiedzUsuń
 4. I adore your top, lace ups are my favourite details to this day. <3 And I love the way that your wolf tattoo is peeking from underneath. <3

  http://couturecase.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń